O mnie

Cześć, mam na imię Szymon. W swoim życiu tworzę repliki przedmiotów inspirowanych filmem, książką i serialem oraz elementy strojów historycznych.

Studiowałem na UWM na wydziale sztuki. Scenografia to moja pasja którą zajmuje się od 13 roku życia kiedy stworzyłem swój pierwszy pełnoprawny choć nieporadny “prop”. Był to hełm Achillesa zainspirowany filmem “Troja”. 

Od tamtego momentu tworzenie gadżetów stało się moją pasją którą rozwijam do dziś ucząc się przy każdym projekcie coraz to nowych rzeczy. Moją ulubioną metodą na tworzenie prac jest stosowanie materiałów z odzysku, starego drewna, metalu, części starych obić i tym podobne.  

Hobbistycznie zajmuje się równie fotografią i tworzeniem grafik komputerowych które być może również z czasem staną się częścią oferty tego sklepu.

Niech moc będzie z Tobą

Widzicie tego małego słodkiego baby Yode? Przesyła Wam swoją moc na dzisiejszy dzień, abyście mieli więcej siły do walki z ciemną stroną mocy. Prowadząc swoją firmę chce być jak ten Yoda wysyłać wam pozytywną energie ze świata popkultury i historii

Shopping Cart